بله – برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط بازگشت محصول مراجعه بفرمایید.

فقط در شهر تهران امکان پرداخت وجه هنگام تحویل کالا وجود دارد. این امکان فعلا برای سفارش های به مقصد شهرستان وجود ندارد.

بله شما در هر قسمت از خرید خود میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید و از مشاوره با کارشناسان ما استفاده کنید.

بله .شرکت آریا بوم سو بدلیل تسهیل خرید مشتریان عزیز با همکاری شرکت ایران رنتر اقدام به فروش اقساطی بعضی کالاها تا سقف معین شرکت ایران رنتر نموده است.

بله.تخفیف هر کالا در تعداد مشخص در توضیحات همان کالا درج شده است.

راهنمای خرید از بوم سو

ارسال سفارش در اسرع وقت با توجه به مسافت و توضیحات هر کالا انجام میپذیرد

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان آریا بوم سو در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیریسفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را برای شما پیامک می کنند.

بله؛  اما هدف آریا بوم سو این است که شما یک خرید آسان و لذتبخش آنلاین را تجربه کنید. اما چنانچه شما نیاز به خرید حضوری دارید کارشناسان ما در محل شرکت پاسخ گوی شما خواهند بود.

راههای ارتباط با واحد مشاوره شماره های درج شده در سایت میباشد که متناسب با درخواست خرید شما مشاور مورد نظر به شما وصل خواهد شد.که در شرکت آریا بوم سو دو بخش مشاوره وجود دارد

الف)خرید دستگاههای صنعتی

ب)خرید پرینترهای رومیزی و مواد مصرفی

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی آریا بوم سو تماس بگیرید. (021-88314684) اگر سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف 24 ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد.و اگر کالای شما ارسال شده باشد می توانید پس از تحویل کالا، با شرکت تماس حاصل کرده و نحوه بازگشت را با هماهنگی شرکت انجام دهید.